ביטוח נסיעות לחול – מתי המועד הכי טוב לרכוש ביטוח נסיעות?

תכנון וארגון נסיעה לחו"ל יכול לקחת מספר שבועות ולעיתים אפילו מספר חודשים. אם מדובר בנסיעה ארוכה, ממושכת, בין אם זה טיול אחרי צבא, טיול זוגי ממושך או כל טיול אחר. זמן התכנון והארגון של הנסיעה הם הרבה פעמים תוצר של אופי הטיול, משך הזמן שהוא נמשך וכן מידת הדחיפות שלו. ישנם מקרים בהם מדובר על הדחיפות היא מיידית ואז הארגון הוא קצר, לעומת זאת ישנם מקרים בהם אין דחיפות ואז אפשר לארגן את הדברים לאורך זמן.

זה נכון כשמדובר על הזמנה של כרטיסי טיסה או מקום לינה. בשני המקרים הנ"ל, צריך להזמין שבועות או חודשים מראש, אחרת אנחנו עלולים להגיע למצב בו אין לנו מקום במטוס או מקום ללון בו. הרבה פעמים גם מועד הטיסה ישפיע על כל תכנון הטיול או להיפך. זה נכון גם לדברים אחרים שמוטב לבצע במקביל להזמנת כרטיסי טיסה.

 

למה נכון לרכוש ביטוח נסיעות לחול בעת מועד הזמנת כרטיסי טיסה?

ביטוח נסיעות לחול, כידוע, זו פוליסה המאפשרת לנו ליהנות משורה ארוכה של כיסויים הקשורים להיבטים רפואיים, בריאותיים, איתם אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים בזמן הנסיעה. למשל, דברים כמו מחלות, פציעות, חבלות וכל דבר אחר שנגרם עקב תאונה בחו"ל ושידרוש מאיתנו ביקור אצל רופא, מרפאה, צילומים, בדיקות וכן דברים מורכבים יותר כמו ניתוחים ואשפוזים. במקום שאנחנו נשלם מחיר מלא מכיסנו, אזי שאנחנו יכולים לקבל פיצוי ולהיות מכוסים על ידי חברת הביטוח, באופן מלא או חלקי.

הסיבה לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחול  לפני הנסיעה ולא במועד מוקדם יותר, היא שדברים יכולים להשתנות במהלך הזמן ויכולים להשפיע על אופי הפוליסה שנרצה לקנות. למשל, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציה בה עברנו תהליך מסוים שיחייב אותנו לרכוש הרחבה. לכן מוטב שנרכוש את הפוליסה לפני הטיסה, כך נדע אילו הרחבות יכולות לשרת אותנו.

במידה ואנחנו רוכשים את הביטוח לפני מועד הטיסה, מומלץ להוסיף בתשלום כיסוי של ביטול או קיצור הנסיעה שיכול לחסוך לנו הרבה כסף במידה והטיול מתבטל. כלומר, אם חס וחלילה קורה משהו שמונע מאיתנו את האפשרות לטוס, אז הביטוח מאפשר לנו לקבל כיסוי מסוים על הוצאות הטיול, כמו כרטיסי הטיסה, כרטיסים למופעים ועוד בכפוף לתנאי הפוליסה וההרחבות. אם נחכה עם הביטוח לרגע האחרון, ייתכן מאוד שנגיע למצב בו יש לנו כרטיס טיסה אבל אין לנו פוליסה שתכסה ביטול, ואז אם נבטל לא נקבל החזר על כך.

 

איך רוכשים ביטוח נסיעות בצורה חכמה?

בשביל לרכוש ביטוח נסיעות לחול בצורה נכונה, עלינו להיכנס לאתר Wobi, לעשות השוואת מחירים בין חברות שונות, לבחון את הפוליסות והתנאים, ולאחר מכן להחליט איזו פוליסה הכי משתלמת עבורנו. זו הדרך הטובה והחכמה ביותר לרכוש היום פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, באופן שיכול לשרת אותנו.

תוכן עניינים
אודותינו

ברוכים הבאים לאתר שלנו! אנחנו המגזין המוביל בארץ המביא לכם את התוכן המקיף והמקצועי ביותר בכל התחומים הכי מעניינים בחצור והסביבה!

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
סדנא לקראת גיוס
סדנא להדרכת הורים למתבגרים לפני גיוס

גיוס לצה"ל הוא שלב מעבר משמעותי עבור צעירים, המלווה לעיתים בחששות וקשיי הסתגלות. הורים למתבגרים העומדים לפני גיוס עשויים להתמודד עם חוסר וודאות לגבי הדרך הנכונה לתמוך בילדיהם. סדנאות הדרכה להורים יכולות לספק כלים, ידע ותמיכה שיסייעו להם ללוות את ילדיהם המתגייסים בצורה מיטבית.

למאמר המלא »
משאבות שטיפה בלחץ גבוה: מעצמת הניקוי האולטימטיבית

כשמדובר בניקיון, הכלים הנכונים יכולים לעשות את כל ההבדל. משאבות שטיפה בלחץ גבוה הן מעצמת הניקוי האולטימטיבית, ומציעות רמת כוח ניקוי שפתרונות אחרים פשוט לא יכולים להשתוות. במאמר זה נשווה משאבות לשטיפה בלחץ גבוה עם פתרונות ניקוי אחרים כדי להראות את העליונות של משאבות אלו.

למאמר המלא »
הכנת נר
מדריך מומחים: בחירת חומרי גלם לנרות שישדרגו כל חדר

דמיינו שאתם נכנסים לחלל שבו הבהוב האור העדין והלחישה המרגיעה של ניחוח מעוצב בקפידה משפרים באופן מיידי את מצב הרוח ואת תחושת הרווחה שלכם. הפיתוי של נר עשוי להפליא יכול לשנות את האווירה של כל חדר, ולהפוך אותו למקום מפלט לרגיעה והתחדשות. אבל האם אי פעם תהיתם איזו אלכימיה סודית כרוכה ביצירת הפלאים הקטנים האלה שמאירים את בתינו ולבנו?

למאמר המלא »
תסכול
התקדמות בטיפול באין אונות: חקר טיפול בגלי הלם

צרכנות ובריאות מינית כבר מזמן שלובות זו בזו, עם מגוון רחב של מוצרים ושירותים הזמינים לטיפול באין אונות. טיפול פורץ דרך שזכה לתשומת לב משמעותית בשנים האחרונות הוא טיפול בגלי הלם. מאמר זה נועד להתעמק בהיבטים השונים של טיפול באימפוטנציה בגלי הלם, ולשפוך אור על יעילותו והיתרונות הפוטנציאליים עבור אנשים הסובלים ממצב זה.

למאמר המלא »

לפרטים ומידע נוסף חייגו 052-0000000
או כתבו לנו