ביטוח נסיעות לחול – מתי המועד הכי טוב לרכוש ביטוח נסיעות?

תכנון וארגון נסיעה לחו"ל יכול לקחת מספר שבועות ולעיתים אפילו מספר חודשים. אם מדובר בנסיעה ארוכה, ממושכת, בין אם זה טיול אחרי צבא, טיול זוגי ממושך או כל טיול אחר. זמן התכנון והארגון של הנסיעה הם הרבה פעמים תוצר של אופי הטיול, משך הזמן שהוא נמשך וכן מידת הדחיפות שלו. ישנם מקרים בהם מדובר על הדחיפות היא מיידית ואז הארגון הוא קצר, לעומת זאת ישנם מקרים בהם אין דחיפות ואז אפשר לארגן את הדברים לאורך זמן.

זה נכון כשמדובר על הזמנה של כרטיסי טיסה או מקום לינה. בשני המקרים הנ"ל, צריך להזמין שבועות או חודשים מראש, אחרת אנחנו עלולים להגיע למצב בו אין לנו מקום במטוס או מקום ללון בו. הרבה פעמים גם מועד הטיסה ישפיע על כל תכנון הטיול או להיפך. זה נכון גם לדברים אחרים שמוטב לבצע במקביל להזמנת כרטיסי טיסה.

 

למה נכון לרכוש ביטוח נסיעות לחול בעת מועד הזמנת כרטיסי טיסה?

ביטוח נסיעות לחול, כידוע, זו פוליסה המאפשרת לנו ליהנות משורה ארוכה של כיסויים הקשורים להיבטים רפואיים, בריאותיים, איתם אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים בזמן הנסיעה. למשל, דברים כמו מחלות, פציעות, חבלות וכל דבר אחר שנגרם עקב תאונה בחו"ל ושידרוש מאיתנו ביקור אצל רופא, מרפאה, צילומים, בדיקות וכן דברים מורכבים יותר כמו ניתוחים ואשפוזים. במקום שאנחנו נשלם מחיר מלא מכיסנו, אזי שאנחנו יכולים לקבל פיצוי ולהיות מכוסים על ידי חברת הביטוח, באופן מלא או חלקי.

הסיבה לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחול  לפני הנסיעה ולא במועד מוקדם יותר, היא שדברים יכולים להשתנות במהלך הזמן ויכולים להשפיע על אופי הפוליסה שנרצה לקנות. למשל, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסיטואציה בה עברנו תהליך מסוים שיחייב אותנו לרכוש הרחבה. לכן מוטב שנרכוש את הפוליסה לפני הטיסה, כך נדע אילו הרחבות יכולות לשרת אותנו.

במידה ואנחנו רוכשים את הביטוח לפני מועד הטיסה, מומלץ להוסיף בתשלום כיסוי של ביטול או קיצור הנסיעה שיכול לחסוך לנו הרבה כסף במידה והטיול מתבטל. כלומר, אם חס וחלילה קורה משהו שמונע מאיתנו את האפשרות לטוס, אז הביטוח מאפשר לנו לקבל כיסוי מסוים על הוצאות הטיול, כמו כרטיסי הטיסה, כרטיסים למופעים ועוד בכפוף לתנאי הפוליסה וההרחבות. אם נחכה עם הביטוח לרגע האחרון, ייתכן מאוד שנגיע למצב בו יש לנו כרטיס טיסה אבל אין לנו פוליסה שתכסה ביטול, ואז אם נבטל לא נקבל החזר על כך.

 

איך רוכשים ביטוח נסיעות בצורה חכמה?

בשביל לרכוש ביטוח נסיעות לחול בצורה נכונה, עלינו להיכנס לאתר Wobi, לעשות השוואת מחירים בין חברות שונות, לבחון את הפוליסות והתנאים, ולאחר מכן להחליט איזו פוליסה הכי משתלמת עבורנו. זו הדרך הטובה והחכמה ביותר לרכוש היום פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, באופן שיכול לשרת אותנו.

תוכן עניינים

אודותינו

ברוכים הבאים לאתר שלנו! אנחנו המגזין המוביל בארץ המביא לכם את התוכן המקיף והמקצועי ביותר בכל התחומים הכי מעניינים בחצור והסביבה!

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

כלב

מתי צריך להשתמש בפדים לכלבים ואיך?

היציאה למסע אילוף כלבים מרגש ומאתגר כאחד. בעלות אחראית על חיות מחמד כרוכה בהתחייבות לתהליך אילוף חלק, וכלי מפתח במאמץ זה הוא השימוש בפדים לאילוף כלבים. מדריך זה לוקח צלילה עמוקה לתחום של משטחי אילוף לכלבים, ומציע תובנות לגבי היתרונות, היישומים שלהם, ומתייחס לשאלות נפוצות כדי להעצים אותך באימון חיית המחמד היקרה שלך.

למאמר המלא »
עורך דין

כיצד לבדוק את ההיסטוריה המשפטית של הבית שאתה רוצה לקנות בחצור? **(לטיפולך אדי + קישורים)

רכישת בית היא השקעה משמעותית מאוד בחייו של אדם. במידה והנכם עומדים בפני עסקה של רכישת בית בחצור, חשוב לבדוק היטב את ההיסטוריה המשפטית של הנכס. מאמר זה דן בהיבטים החיוניים שקונים פוטנציאליים צריכים לבדוק על מנת להגן על השקעתם ולהימנע מסכסוכים משפטיים פוטנציאליים בעתיד.

למאמר המלא »

לפרטים ומידע נוסף חייגו 052-0000000
או כתבו לנו